biuro ochrony osób i mienia

Siedziba główna
ul. Wita Stwosza 28
50-149 Wrocław
e-mail: biuro@jadran.pl

Dział obsługi klienta
tel/fax +48.71 34 32 554
kom.: 606 401 260

Oddział Centrum Usług Utrzymania Czystości
ul. Krakowska 127
50-428 Wrocław
kom.: 694 469 376
e-mail: k.skladanek@jadran.pl

O firmie


"Nie ma rzeczy na świecie, której nie można trochę gorzej wykonać i trochę taniej sprzedać. Natomiast ludzie, którzy patrzą tylko na cenę - zawsze będą ofiarami takich poczynań. Niemądrze jest zapłacić za dużo, ale jeszcze gorzej jest zapłacić za mało. Jeżeli zapłaci się za dużo:
- można stacić trochę pieniedzy i to wszystko. Jednakże jeżeli zapłaci się za mało, wtedy czasami można stracić wszystko, ponieważ zakupiony przedmiot może nie wypełniać przeznaczonych mu funkcji. Reguła gospodarki nie dopuszcza, żeby za małą cenę otrzymać dużą wartość. Wybierając najtańszą ofertę trzeba uwzględnić koszty ryzyka. Gdy to się robi, wtedy ma się już wystarczającą ilość pieniędzy, aby kupić coś lepszego."
John RuskinFirma Jadran Security Service realizuje kompleksowo usługi z zakresu ochrony osób i mienia, windykacji, usługi recepcyjne i sekretarskie, usługi porządkowo - czystościowe oraz konserwatorskie.

Dbamy o wysoki standard wykonywanych przez nas usług. Staramy się dostosować do oczekiwań klienta, dzięki czemu, okazujemy się doskonałym partnerem w biznesie.

Firma nasza działa na rynku od 2004 roku. Doświadczenie jakie nabyliśmy w tym okresie pozwala na profesjonalne realizowanie oferowanych przez nas usług. Wysoka jakość naszych usług zapewnia nam grono stałych odbiorców, którzy cenią sobie fachowość i wiedzę.

Zatrudniamy dobrze przygotowanych i kompetentnych pracowników, posiadających konieczne kwalifikacje i umiejętności, którzy należycie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Pracą, umiejętnym zarządzaniem zasobami ludzkimi, szybkimi terminami realizacji powierzonych nam zadań oraz utrzymaniem stałego i bezpośredniego kontaktu z klientem, wielokrotnie udowodniliśmy, że jesteśmy partnerem wiarygodnym biznesowo.


e-mail: biuro@jadran.pl
tel/fax +48.71 34 32 554
kom.: 606 401 260
powered by SignumIT